REZENSION

Již dlouho se zajímám o zdravý životní styl a Marky mě zaujala svým vzděláním v oboru. Poradila mi, jak se ještě lépe stravovat a také jsem vyzkoušela střevní kúru a omega-3. Přesto, že se snažím zdravě stravovat a cítím se dobře, pocítila jsem ještě víc energie. Marky dokáže poradit na míru a já jsem spokojená, že se díky ní cítím ještě lépe, než kdykoliv předtím
Markéta Mužíkovávýživová poradkyně, autorka projektu Tuky pod kontrolou
Milá Marketka Ani neviem ako sa ti mám poďakovať za všetko čo pre mňa a moju rodinu robíš. Za tie tvoje cenné rady a za všetko. Odkedy užívam produkty a robím, čo mi odporučas, sa cítim oveľa lepšie. Som vďačná a šťastná, že som sa s Tebou stretla. Pokračuj prosím v tom čo robíš. Si veľmi dobrá, máš empatiu, dobre a veľa vedomosti...a mohla by som takto ďalej písať. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.
Edita V.
Na mé cestě za vysněnou postavou jsem oslovila Markétku a ona mi pomohla dát váhu dolů, nastavila mi super chutný jídelníček na míru. Ze začátku bylo těžké si nedpořát sladkosti, ale když jsem stravovací plán dodržovala neměla jsem vůbec na sladkosti ani pomyšlení. Vždy jsem se na ni mohla obrátit a to mi strašně moc pomáhalo jak fyzicky tak i psychicky. Markétka je opravdu odbornice. Děkuji.
Tatiana Z.
Markéta je pre mna akýmsi osobným koučom v oblasti racionálnej suplementacie. Kurz, ktorý som absolvovala pod jej vedením bol nabitý užitočnými informáciami. Množstvo komplikovanejšich tém vedela veľmi jednoducho vysvetlit a rozumne odargumentovat. Sama sa venujem niekoľko rokov výžive, no v oblasti suplementacie sa radím práve s Markétou nakoľko dôverujem jej odbornosti.
Diana Kemp | Výživová poradkyněwww.efectfit.sk/vyzivovy-poradca

S Markétkou jsem začala spolupracovat v létě 2021 po tom, co se můj zdravotní stav podstatně zhoršil a byla jsem náchylná na časté choroby (prochladnutí, záněty kloubů atd.). Dokonce i moje trávení došlo až do stádia, ve kterém jsem byla schopná konzumovat už jen veganskou stravu bez vážných problémů.
V létě mně bylo diagnostikováno leaky gut. Před rokem po gastroskopii, která potvrdila chronický zánět žaludku a reflux, mně gastroenterolog mylně předepsal 80 mg pantoprazolu, který moje potíže výrazně zhoršil, protože jsem už tedy měla nedostatek žaludečních kyselin.

S Markétkou jsem se rozhodly dát nejdřív dokupy střevo. Po postupném vysazení pantoprazolu (se souhlasem mého internisty) se problémy začaly zlepšovat. Následně mně Markétka doporučila střevní kúru s probiotiky, která nádherně vyčistila můj organismus.

K tomu mi specificky doporučila vitamíny, minerály a jiné doplňky stravy, které napomohly k regeneraci mého střeva a nadále zlepšují moji celkovou sílu a zdraví.

Všechny doporučené doplňky stravy byly zkonzultované s internistou, který sám potvrdil její doporučení. Po dvou měsících užívání bylo moje trávení plynulejším. Mohla jsem si dovolit v malých množstvích jogurt a smetanu. Bolesti kloubů také skoro přestaly a vyčistlila se mi i pleť. Z vlastní iniciativy jsem přidala ještě látky na zvýšení produkce žaludeční kyseliny a v kombinaci s lepším trávením se mi skoro vytratily i potíže s refluxem.

Celkově konzultuju s Markétkou všechny doplňky stravy, protože je úplný profík a ví toho víc než většina lékařů. Mám štěstí, že jsem ji našla a že i můj internista potvrzuje to, co navrhne jako řešení. Její vědomosti jsou hluboké a přesné. Dá se s ní konzultovat každé jedno téma. Vím, že se na ni můžu v každém případě spolehnout. Sama vyzkoušela velké množství produktů a vždy doporučí jen to, co opravdu funguje.

Jsem vděčná za to, co pro mě dělá a těším se na dlouhé roky spolupráce k pevnému zdraví.
Děkuji.

Miroslava H. 

Markéta na základě svých zkušeností s klienty a s pomocí praktických příkladů vysvětluje základní problematiku střeva. Jasný a srozumitelný E-book s praktickými návody, jak ozdravit své střevo, zmírnit trávicí problémy a jak postupovat po léčbě antibiotiky a tipy pro prevenci. Překvapivé je i zjištění vlivu mikrobiomu na náladu a deprese.
Elle | www.ilove2move.com Recenze na e-book: STŘEVO A JEHO OBYVATELÉ
Markétka je úžasný člověk, velmi milá a ochotná. Pomáhá mi už přes dva roky. Velmi mi pomohla s mými zdravotními problémy. Nastavila mi doplňkovou léčbu na podporu imunity. Jakmile se mi objeví nějaký zdravotní problém je to člověk, na kterého se můžu kdykoliv obrátit a vždy mně ochotně pomůže.
Veronika V.
Za paní Markétou jsem si udělala cestu do Vídně skoro přes celou republiku a ničeho nelituji. Celý život jsem měla problémy s trávením. Po úpravě jídelníčku a po střevní kúře se mé trávení otočilo o 180 stupňů. Konečně si můžu dojít zažívání pravidelné bez užívání léků a za to jsem jí ze srdce vděčná.
Jana P. důchodkyně

design by Báječný web